Návrh interiéru

Nejdříve spolu vždy probereme všechny vaše potřeby a požadavky. Pak zpracujeme koncepční dispoziční řešení a vše spolu zkonzultujeme. Po té vypracujeme konečný návrh. Konečný návrh může dle dohody obsahovat: dispoziční řešení: půdorys, pohledy, barevné a materiálové řešení, návrh konkrétních zařizovacích předmětů, případně návrhy na míru.
Může jít o soukromý dům, byt, kanceláře, o  interiér nový, nebo doplnění starého.

Realizace

Vše, co navrhneme, můžeme pro vás také zrealizovat. Buď zcela na klíč, nebo jen jednotlivé části: např jednotlivá řemesla: sádrokartonářské, elektrikářské, podlahářské, malířské práce, tapetování, nebo nákup a dodávku zařizovacích předmětů, či uměleckých děl a dekorací.
Záleží vždy na konkrétní situaci a dohodě.
Chcete-li něco opravdu jedinečného, můžeme pro Vás navrhnout vzor a nechat vyrobit Váš individuální koberec, nebo namalovat dekoraci na zeď.
Zvlášť se věnujeme šití a dodávce záclon a textilních dekorací.

Stavební úpravy

Stavební úprava včetně generální přestavby, nebo i úplně nový projekt včetně projektů rodinných domů i větších objektů. Spolupracujeme s autorizovanými architekty a projektová dokumentace včetně zařízení stavebního povolení je samozřejmostí.

Poradenství

Chcete-li pouze poradit s úpravami v interiéru, volbou konkrétního nábytku či materiálu a podobně

Atypická řešení

Malé místnosti zvláštních tvarů, nízké, vysoké nebo zkosené  stropy, ostré úhly, příliš hlučný prostor, příliš prosklené stěny. Vše, co je obtížné řešit a vyžaduje individuální přístup.

Ceny

Účtujeme 540,- Kč za hod naší práce. Pro představu – práce na jedné místnosti znamená: 1. konzultaci, vynesení podkladů, řešení dispozic, materiálů a barevnosti, případně ve variantách, 2. konzultace, finální změny a úpravy, zakreslení a vytištění výsledného návrhu

Chtěli byste něco podobného?